Defender 2.0 Aurora S12

Výrobce: Defender
Kód produktu: 65415
Skladová dostupnost: Na objednávku
576 Kč 576 Kč
Sleva: 0%
Cena bez daně: 476 Kč

Stylové dvoupásmové reproduktory Defender 2.0 Aurora S12 se díky svému designu hodí i do moderně zařízených kanceláří nebo pokojů. Tento model reproduktorů Defender 2.0 Aurora S12 představuje dva přenosné reproduktory v dřevěném provedení. Pohodlné ovládání je samozřejmostí Úprava hlasitosti e provádí velmi jednoduše prostřednictvím otočného potenciometru zabudovaného v boční straně reproduktoru. Vedle něj se nachází i vypínač reprosoustavy Defender 2.0 Aurora S12. Možnosti připojení soustavy Defender 2.0 Aurora S12 Reproduktory Defender 2.0 Aurora S12 se k počítači a jiným přístrojům připojují prostřednictvím klasického 3.5 mm jack konektoru. Automatické vyhledání vhodného ovladače zjednodušuje zapojení reproduktorů. Proč je Defender 2.0. Aurora S12 správnou volbou? Vysoce kvalitní zvuk s kvalitními basy zajistí zabudované zvukové měniče, které disponují celkovým výkonem 12 W RMS (2x 6W). Frekvenční rozsah je 100 Hz - 20 kHz, a impedance 4 ohmy. Dřevěné provedení satelitů umocňuje basové tóny a redukuje nežádoucí zvuky způsobené chvěním těla reproduktoru. Napájení je u tohoto modelu řešené klasicky z elektrické sítě.


Specifikace:
Reproduktory: 2 x 6W = 12 W RMS
Frekvence: 100 Hz – 20 kHZ
Impedance: 4 ohmy
Napájení: 220 V

Recenze Reproduktorů Defender Aurora S12!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Pokud sháníte reproduktory, většinou sáhnete po těch drahších kvůli kvalitě. Je sice pravda že s cenou stoupá kvalita zvuku, ale kvůli samotné kvalitě reproduktorů už není třeba si připlácet, protože se začínají objevovat reproduktory s dobrou kvalitou zpracování za rozumnou cenu. Některé mohou dokonce přinést až neuvěřitelně kvalitní zvuk na svou cenu - například Aurory S12. V tomto videu Vám je ...
View more

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×