O nás

Takže kdo jsme?

Jsme distribuční společnost, která na českém trhu působí již šest let. A díky tomu, že zde máme i své sklady, tak můžete obdržet své objednané zboží do 24-48 hodin. Cíle a vize naší společnosti jsou: nabízet vysoce kvalitní produkty, poskytovat perfektní servis a hlavně být nejlepším obchodním partnerem pro naše klienty. Novotrek Distribution s.r.o. distribuuje kvalitní značky v oblasti elektroniky. Spolupracujeme s klienty, kteří dlouhodobě vyhledávají naše služby, ale i na speciálních jednorázových projektech dle přání zákazníka. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět jeho přání. Zboží dodávané společnosti Novotrek Distribution s.r.o.. je velmi různorodé, avšak zaměřené na moderní styly a trendy. Jedná se o produkty, které jsou velmi žádané jako: tablety, powerbanky, myši, sluchátka, kamery do aut, příslušenství k PC a mobilním zařízením a další zajímavé produkty. V nabídce máme více než 1000 druhů elektronických zařízení! Naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality.

Novotrek Distribution s.r.o. si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkovi. Cílem je, aby klient byl spokojený a zároveň nepřicházel o svůj drahocenný čas. Vycházíme vstříc všem specifickým požadavkům každého klienta. Jsme tady pro své zákazníky! Ne zákazníci pro nás. 

Naše společnost věnuje výběru zaměstnanců velkou péči. Od našich zaměstnanců samozřejmě vyžadujeme profesionalitu, vysokou pružnost a schopnost se přizpůsobit vašim časovým možnostem a nárokům. Chceme nabízet jen ten nejlepší servis a produkty, proto jsou pro nás naši zaměstnanci velmi důležitým článkem. Pokud si myslíte, že nám můžete pomoci naplnit naši vizi, tak neváhejte a pošlete nám svůj průvodní dopis a strukturovaný životopis na email: info@novotrek.cz

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×