Defender Wi-Fi Smart Transmitter X2

Výrobce: Defender
Kód produktu: 55302
Skladová dostupnost: 37
1 399 Kč 1 399 Kč
Sleva: 0%
Cena bez daně: 1 156 Kč

Zařízení umožňuje, jednoduchým způsobem připojit tablet, smart phone a PC k Vašemu televizoru. Díky bezdrátovému přenosu můžete přehrávat multimediální obsah (filmy, videa, hudbu, hry a atd.) na displeji televizoru, Vaše domácnost se změní v multimediálním jednoduchým způsobem a všechnu zábavu můžete snadno a rychle sdílet s celou rodinou. Dongle je vybaven výstupem HDMI (verze 1.4), napájen integrovaným micro USB 2.0 konektorem. Přenos signálu je pomocí standardu WiFi 802.11 b/g/n.


Specifikace:
RAM - 256MB
Podporuje DLNA, AirPlay, Miracast WiFi 2.4GHz IEEE 802.11 b/g/n, Full HD video (rozlišení 1920 x 1080)
Podporované operační systémy: Android 4.0 a vyšší, iOS 6.0 a vyšší, Mac OS 10.7 a vyšší, Windows XP / 7 / 8 / 8.1 a vyšší
Příslušenství: USB kabel, návod
Rozměry: 84 x 36 x 18 mm

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×