Boogie Board Sync 9.7 LCD (orange)

Výrobce: Boogie Board
Kód produktu: BBSyncOrange
Skladová dostupnost: Na objednávku
2 899 Kč 2 899 Kč
Sleva: 0%
Cena bez daně: 2 396 Kč

Až příště budete chtít vzít do ruky list papíru, zadržte! Vezměte si raději tablet Boogie Board, ekologickou alternativu k poznámkovým blokům, zápisníkům nebo náčrtníkům. Grafický tablet Boogie Board vám umožní psát i kreslit. Je zde pro vaše pohodlí i zábavu. Nyní můžete digitálně vytvořit poznámku nebo náčrt bez obětování citu ruky jako u počítačové myši. Boogie Board uloží výtvor a následně ho bezdrátově přenese přes Bluetooth na počítač, chytrý telefon nebo tablet.


Specifikace:
Displej: Černobílý s úhlopříčkou 9,7"
Ukládání: Typ uložení: do vektorového PDF
Paměť: 2 GB (až 1000 PDF)
Napájení: Vestavěná baterie - výdrž až 1 týden
Rozhraní: Micro USB, Bluetooth
Rozměry: 283 x 190 x 11 mm
Dodávané příslušenství: Stylus, USB kabel

Recenze Boogie Boardu Sync 9.7!

by Michal Puchel
Slyšeli jste o Boogie Boardu? Pokud ano, určitě jste si řekli, že je velká škoda že napsané poznámky nemůžete uložit, nebo aspoň synchronizovat s telefonem. Přesto byly všechny Boogie Boardy skvělé produkty, no nová verze s názvem Sync (konkrétně ve velikost 9.7'') přináší právě synchronizaci a spousty dalšího, díky čemu to je pro mě jeden z nejlepších produktů letošního roku! No a v tomto videu n...
View more

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×