Boogie Board New Jot 8.5 LCD (black)

999 Kč 999 Kč
Sleva: 0%
Cena bez daně: 826 Kč

Žádný jiný produkt na světě nevytváří tak realistický pocit jako psaní perem po papíře.
Odolný, ultra-lehký LCD displej je navržen tak, abyste měli pocit jako při psaní perem na papír. Obraz zůstane tak dlouho, dokud jej budete potřebovat a může být vymazán pouhým stisknutím tlačítka. Pište znovu a znovu, aniž by bylo nutné nabíjení nebo připojení. Nově o 50% jasnější psaní. Neuvěřitelně tenký a lehký nový design.
Odolná konstrukce ideální pro všechny věkové kategorie doma, v kanceláři nebo na cestách. Vestavěný magnet. Výměnná knoflíková baterie, která vydrží až 50.000 výmazů.
Nyní ukládej, edituj a sdílej s vůbec první Jot App Mobile App. Neuvěřitelné nové, vysoce kontrastní psaní umožňuje konečně Jot App pro skenování povrchu. Oddělte psaní od pozadí a vytvořit černý a bílý soubor pro upravování, ukládání a sdílení. App automaticky lokalizuje New JOT 8,5 eWriters obrys, nebo v manuálním režimu můžete ovládat rastrování sami. Uložené soubory jsou přístupné i kdekoliv na cestách.


Specifikace:
Displej: Černobílý, reflexní displej s úhlopříčkou 8,5"
Příslušenství: Stylus


Dokoupitelné příslušenství: Neoprénový návlek pro Boogie Board Jot 8,5 - chrání váš Boogie Board před nárazy a poškrábáním

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×