Gamepady

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: Defender
Bezdrátový gamepad Defender Game Master Wireless s účinnou vzdálenosti až 10metrů bude vaším partnerem pro pohodlné a bezdrátové hraní her. Gamepad Defender je nabíjen čtyřmi AAA bateriemi. Je pohodlný pro dlouhodobější držení v ruce. Specifikace: Po..
359 Kč 359 Kč
Výrobce: Defender
Ergonomický gamepad Defender Game Racer Turbo RS3 splní všechna vaše očekávání. Určitě oceníte 200cm dlouhý kabel, který vám umožní se pohodlně uvelebit a pustit se do užívání zábavy. K ovládání slouží 8směrný D-pad a deset akčních tlačítek. Gamepad ..
288 Kč 288 Kč
Výrobce: Defender
 Specifikace: Podporované platformy: PC (Dinput)Typ připojení: Kabelové Typ snímače: Odporový Počet os polohování: 4 Počet tlačítek: 12 tlačítek (včetně 2 analogových páček)D-Pad: 8-směrný Režim vibrační zpětná vazba: Ano (2 motory) Kompatibilní s OS..
149 Kč
Výrobce: Redragon
Bezdrátový gamepad pro PC/PS. Nejnovější počítačové hry používají Xinput jako API (který není podporován u starých gamepadů). Tento gamepad je připraven spolupracovat s jakoukoli hrou pro Win 7/8/10 hned po vybalení z obalu. Extrémně odolné pogumovan..
600 Kč 600 Kč
Výrobce: Redragon
Kabelový gamepad pro PC/PS. Nejnovější počítačové hry používají Xinput jako API (který není podporován u starých gamepadů). Tento gamepad je připraven spolupracovat s jakoukoli hrou pro Win 7/8/10 hned po vybalení z obalu. Vibrační odezva - dělá koli..
349 Kč 349 Kč
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×