Redragon Phoenix

800 Kč 800 Kč
Sleva: 0%
Cena bez daně: 661 Kč

2 knoflík pro palec - 2 přizpůsobitelné tlačítka umožňují upravit myš pro potřeby svých uživatelů.
Texturovaný povrch horního tlačítka snižuje riziko náhodného „slepého“ zmáčkuní.
Regulace rychlosti kurzoru - rychlost kurzoru může být nastavena na všech tlačítekách myši.
5 úrovní DPI a každá úroveň lze přizpůsobit přesně vašim potřebám.
Široké pogumované kolečko o šířce 8 mm (s podsvícením) - rozšířené kolečko se speciálním žebrovaným chráničem, aby bylo ovládání myši jednodušší.
K nastavení frekvence lze přiřadit libovolné tlačítko. Stabilní provoz i při vysokých rychlostech - snímač umožňuje vysokou rychlost na každém povrchu.
6000 záběrů povrchu za sekundu (FPS 6000), který umožňuje pohybovat myší až do 20 g (195 m / s2). USB konektor pozlacený - pozlacený povrch zajišťuje lepší spojení.
Indikace hladiny DPI - zvolená úroveň rychlosti kurzoru je indikována barvou kolečka. Samostatné nastavení DPI na osách X a Y - jinou rychlost kurzoru je možné nastavit pro pravolevé a nahoru-dolů pohyby. Profily mohou být uloženy - profily mohou být uloženy na externí paměťové kartě / disku a můžete je nahrát v případě potřeby nebo posílal ostatním.
65 milionů barev pro podsvícení - unikátní systém podsvícení umožňuje přepínat podsvícení na jakoukoliv barvu. Podsvícení tlačítka ovládání - speciální tlačítko pro zapnutí podsvícení. Mimořádně přesný optický senzor - senzor RDN Phoenix umožňuje nastavit rozlišení od 100 do 4000 dpi, takže je možné měnit rychlost kurzoru letmo.
MODE tlačítko pro přepínání profilů (režimy). Uživatel si může vytvořit režim a uložit do paměti myši svá nastavení pro pohodlné ovládání v oblíbené hře. Režimy se přepínají pomocí tlačítka MODE na spodní straně myši. Barva podsvícení lze nastavit pro každý režim.
Makra editor. Možnost ukládání nastavení - všechna nastavení myši jsou ukládány do paměti tak, aby zůstal neporušená, když je myš připojena k jinému počítači.
Úprava myši – hmotnost - 8 odnímatelných olověných závaží (2,5 g každé) jsou umístěna na spodní straně myši. Uživatel si může nastavit hmotnost myši dle svého vkusu, nebo dokonce posunout těžiště. Pogumovaný povrch zajišťuje pevnější úchop myši.
FIRE funkce pro střelce - speciální funkce FIRE umožňuje nastavit rychlou palbu na jakékoli tlačítko navíc. Které zvyšuje přesnost a snižuje vibrace od zpětného rázu.
Protáhlé teflonové nohy - zajišťuje vynikající klouzání.


Specifikace:
Typ připojení: kabelové
Rozhraní: USB
Množství tlačítek: 10 + scroll kolečko
Typ senzoru: optický
Rozlišení: 500/1000/2000/3000/4000 dpi
Polling rate: 1000 Hz
Max zrychlení: 20 G
Rozměry výrobku (bez obalu): 12,1 x 3,9 x 6,8 cm

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×