Redragon Origin

Výrobce: Redragon
Kód produktu: 70343
Skladová dostupnost: 46
849 Kč 850 Kč
Sleva: 0%
Cena bez daně: 701 Kč

Úprava hmotnosti myši - 5 výměnných olověných závaží (5 g každé) jsou umístěna na spodní straně myši. Uživatel si může nastavit hmotnost myši dle svého vkusu, nebo posunout těžiště.
Speciální pogumovaný povrch se mísí s jemně disperzním pískem - zajišťuje pevnější úchop myši.
Ultra odolná šňůra - dlouhá pletená šňůra 1,8 m.
USB konektor pozlacený - pozlacený povrch zajišťuje lepší spojení. Protáhlé teflonové nohy.
3 extra boční tlačítka - 3 nastavitelné tlačítka pro palec umožňují upravit myš pro potřeby svých uživatelů.
Podsvícení tlačítka - podsvícení je ovládáno zvláštním tlačítkem na spodní straně myši. 2 extra tlačítka na horní straně - jakékoliv příkazy mohou být nastaveny na těchto tlačítkách. Obvykle hráči volí změnu úrovně DPI.
Stabilní provoz i při vysokých rychlostech - snímač umožňuje vysokou rychlost na každém povrchu. 6000 záběrů povrchu za sekundu (FPS 6000), které umožňují pohybovat myší, při akceleraci do 20 g (195 m / s2).
Regulace rychlosti kurzor - rychlost kurzoru může být nastavena na všech tlačítkách myši.
Je podporováno 5 úrovní DPI. Indikace hladiny DPI - zvolená úroveň rychlosti kurzoru je indikována barvou kolečka.
Ovládání PC - funkce PC, kancelářské programy nebo přehrávač lze ovládat extra tlačítky. Možnost ukládání nastavení - všechna nastavení myši jsou ukládána do paměti tak, aby zůstala neporušená, když je myš připojena k jinému počítači. MODE tlačítko pro přepínání profilů (režimy) - uživatel si může vytvořit režim a uložit do paměti myši svá nastavení pro pohodlné ovládání v oblíbené hře. Režimy se přepínají pomocí tlačítka MODE na spodní straně myši. Barva podsvícení lze vybrat pro každý režim.
Vestavěná paměť pro ukládání nastavení - všechna nastavení lze uložit do paměti myši. Objem paměti umožňuje uložit až 5 různých profilů. Uživatel může vytvořit až 5 režimů pro pohodlné ovládání v oblíbených hrách. Přepínač režimů lze přiřadit k jakémukoli z tlačítek myši. Barva podsvícení se změní, když se zapne režim.
Profily mohou být uloženy - profily mohou být uloženy na externí paměťové kartě/ disku a můžete je nahrát v případě potřeby nebo posílal ostatním.
Přizpůsobitelné podsvícení.
Široké pogumované kolečko o šířce 8 mm (s podsvícením) - rozšířené kolečko se speciálním žebrovaným chráničem, aby bylo ovládání myši jednodušší. 
FIRE funkce pro střelce - speciální funkce FIRE umožňuje nastavit rychlou palbu na jakékoli tlačítko navíc.
Mimořádně přesný optický senzor Senzor RDN Origin umožňuje nastavit rozlišení od 100 do 4000 DPI, takže je možné měnit rychlost kurzoru letmo.
65 milionů barev pro podsvícení - unikátní systém podsvícení umožňuje přepínat podsvícení na jakoukoliv barvu. Jákékoliv tlačítka klávesnice lze přiřadit tlačítku myši.


Specifikace:
Typ připojení: kabelové
Rozhraní: USB
Typ senzoru: optický
Rozlišení: 500/1000/2000/3000/4000 dpi 
Polling rate: 1000 Hz
Max zrychlení: 20 g
Rychlost IPS: 6600 IPS
Barva: černá
Rozměry výrobku (bez obalu): 7,2 x 3,6 x 12,6 cm

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×