Redragon Legend

Výrobce: Redragon
Kód produktu: 70389
Skladová dostupnost: 31
1 499 Kč 1 497 Kč
Sleva: -0%
Cena bez daně: 1 239 Kč

Pogumovaný povrch zajišťuje pevnější úchop myši. Úprava hmotnosti myši - 8 odnímatelných olověných závaží (2,5 g každé) které jsou umístěna na spodní straně myši. Uživatel si může nastavit hmotnost myši dle svého vkusu, nebo dokonce posunout těžiště. Široké pogumované kolečko o šířce 8 mm (s podsvícením) - rozšířené kolečko se speciálním žebrovaným chráničem, aby bylo ovládání myši jednodušší.. Ultra odolná šňůra - dlouhá pletená šňůra 1,8 m USB konektor pozlacený - pozlacený povrch zajišťuje lepší spojení.
Podsvícení tlačítka - podsvícení je ovládáno zvláštním tlačítkem na spodní straně myši. 2 extra tlačítka na horní straně - jakékoliv příkazy mohou být nastaveny na těchto tlačítkách. Obvykle hráči volí změnu úrovně DPI. FIRE funkce pro střelce - speciální funkce FIRE umožňuje nastavit rychlou palbu na jakékoli tlačítko navíc. Které zvyšuje přesnost a snižuje vibrace od zpětného rázu. Extra tlačítka pro ukazováček - pohodlná tlačítka pod ukazováčkem zlepšuje funkci levého tlačítka.. Ultra přesný laserový senzor - Avago ADNS 9800 senzor je jedním z nejlepších senzorů pro herní myší. To umožňuje nastavit rozlišení od 50 do 16400 DPI, stabilní provoz i při vysokých rychlostech - snímač poskytuje vysokou rychlost (až 3,8 ms) na jakémkoliv povrchu. 12 000 záběrů povrchu za sekundu (12 000 FPS), což umožňuje pohybovat myší se zrychlením až 30 G (294 m / s2)
Regulace rychlosti kurzor - rychlost kurzoru může být nastavena na všech tlačítkách myši. Je podporováno 5 úrovní DPI. Indikace hladiny DPI - zvolená úroveň rychlosti kurzoru je indikována barvou kolečka.. Samostatné nastavení DPI na osách X a Y - jinou rychlost kurzoru je možné nastavit pro pravolevé a nahoru-dolů pohyby. Vestavěná paměť pro ukládání nastavení - všechna nastavení lze uložit do paměti myši. Objem paměti umožňuje uložit až 5 různých profilů. Profily mohou být uloženy na externí paměťové kartě/ disku a můžete je nahrát v případě potřeby nebo posílat ostatním.
Přizpůsobitelné podsvícení. 65 milionů barev pro podsvícení - unikátní systém podsvícení umožňuje přepínat podsvícení na jakoukoliv barvu. Jákékoliv tlačítka klávesnice lze přiřadit tlačítku myši. Funkce PC, kancelářské programy nebo přehrávač lze ovládat extra tlačítky. Všechna nastavení myši jsou ukládána do paměti tak, aby zůstala neporušená, když je myš připojena k jinému počítači. Kovový podstavec 16 dalších tlačítek


Specifikace
Typ připojení: kabelové
Rozhraní: USB
Typ senzoru: laserový
Rozlišení: 50 - 16400 DPI
Max zrychlení: 30 g
Barva: černá a červená
Rozměry výrobku (bez obalu): 7,6 x 4,2 x 12,1 cm

Periferie: Redragon Legend Myš

on 02 Aug 2017
I TARC začíná sérii testování herních periferií. Díky Novotrek Distribution a Defender. Prvním kontenderem je nosič tlačítek skrytý za myš: Redragon Legend
View more

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×