Apei držák akční kamery na kolo. motorku. otočný (GoPro 4/3+/3/2/1. Xiaomi Yi)

169 Kč 169 Kč
Sleva: 0%
Cena bez daně: 139 Kč

Držák pro rychlé uchycení kamery nebo digitálního fotoaparátu se standardním vstupem na trubky/rámy od 2 cm - 2,5 cm průměru. Perfektní pro uchycení na řidítka kol, motorek, trubky na sedadlech kol, nárazníky vozů nebo cokoliv jiného, co odpovídá průměru výše. Nastavitelné rameno umožňuje uživateli, aby si seřídil kameru v libovolném úhlu mezi 0 až 180 stupňů.


Kompatibilní s GoPro Hero 1, Hero 2, Hero 3, Hero 3+, Hero 4, Hero 5

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:

Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Tagy:
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×