Video Recenze

Periferie: Redragon Legend Myš

on 02 Aug 2017
I TARC začíná sérii testování herních periferií. Díky Novotrek Distribution a Defender. Prvním kontenderem je nosič tlačítek skrytý za myš: Redragon Legend
View more

70. díl Recenze myši Defender ReDragon Samsara |Review-Unboxing|

on 01 Aug 2017
70. díl Videorecenze myši Defender ReDragon Samsara . Doufáme, že Vám videorecenze pomůže při výběru elektroniky. Pokud se Vám video líbilo bude supr, když nás budete odebírat :D
View more

Recenze Externí Baterie Powerseed PS-4000M!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Externí nabíječky - věc v dnešní době často nutná. Ať už pro nabití foťáku při stanování, nabití telefonu ve vlaku nebo třeba i věc pro každodenní prodloužení vydrže telefonu. Se vším Vám dokáže pomoct i beterie Powerseed PS-4000M a v tomto krátkém videu Vám ji představím a vysvětlím její funkce! :)
View more

Recenze Herních Myší Defender Warhead GM-1100, GM-1110 a GM-1310

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Tři herní myši od Defenderu jsou ideálním vstupním bodem do světa herních periferií, zvláště díky své doopravdy nízké ceně. Proto se ale nabízí otázka, jaká bude jejich kvalita? Budou použitelné ke hraní her? Na tyto a mnoho dalších otázek najdete odpověď v tomto videu! :)
View more

Recenze Herních Sluchátek Defender Warhead GN-130 a GN-150

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Sluchátka. Takové nenápadné příslušenství, které Vás ale může slušně potrápit - ať už strašnou kvalitou zvuku, nebo tím, jak jsou nepohodlná. Oba dva případy jsem zažil a musím Vám říct že to není nic příjemného. Právě proto je potřeba vybírat pořádně i sluchátka, zvláště když de o sluchátka herní - a právě s tím se Vám pokusím pomoct v této recenzi! :)
View more

Recenze Bluetooth Reproduktorů Defender Rich S2 a Audio-S6 Black!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Existuje řada způsobů jak zlepšit kvalitu zvuku vycházejícího z telefonu - no pravděpodobně ten nejjednodušší je připojit bluetooth reproduktory. V tomto videu se podíváme na Rich S2 a Audio-S6 Black od společnosti Defender. Ty můžete dokonce připojit i pomocí 3,5mm jack konektoru - takže třeba k notebooku. A musím říct že jeden z nich se mi doopravdy zalíbil, no ale jaký to je se dozvíte až ve videu!
View more

Recenze a Porovnání Kamer Do Auta Defender Car Vision 2015, 5015 a 5018!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Kamera do auta. Celkem zbytečná věc řeknete si, akorát láká zloděje. Jednou ale nabouráte a začne spor o to kdo nehodu způsobil. Nebo jen uvidíte padat meteorit, přelítnout stíhačku přes dálnici nebo výbuch cisterny před vaším autem. Ať už se Vám stane cokoliv z tohoto výčtu, budete rádi když u sebe budete mít kameru do auta. Právě proto jsem se podíval rovnou na tři kamerky, konekrétně od značky Defender a to na modely Car Vision 2015, Car Vision 5015 a Car Vision 5018 - s tím že jsem všechny tři zrecenzoval a srovnal, no a na konci videa přidal i demo záběry aby jste věděli co Vás čeká. Ať už nějakou kameru vybíráte nebo Vás to jen zaujalo, věřím že v tomto videu najdete vše co potřebujete...
View more

Recenze Kamerky Defender Multicam WF-10HD!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Malá ale užitečná. Tak by se dala kamerka od Defenderu vystihnout. Kamerka dle Alzy určená především jako kamera do auta, má mnohem pokročilejší a zajímavější funkce - ať už streaování videa na americký Ustream, nebo zabezpečení Vašeho bytu, čímž by se tato kamera dala nazývat i IP Kamerou. To jak ji ale budete nazývat Vy nechám na Vás, no pro přesnější rozhodování tu pro Vás mám recenzi s popisem všech funkcí kamerky! :)
View more

Recenze Reproduktorů Defender Aurora S12!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014
Pokud sháníte reproduktory, většinou sáhnete po těch drahších kvůli kvalitě. Je sice pravda že s cenou stoupá kvalita zvuku, ale kvůli samotné kvalitě reproduktorů už není třeba si připlácet, protože se začínají objevovat reproduktory s dobrou kvalitou zpracování za rozumnou cenu. Některé mohou dokonce přinést až neuvěřitelně kvalitní zvuk na svou cenu - například Aurory S12. V tomto videu Vám je představím a zrecenzuji! :)
View more

Recenze joysticku Defender Cobra M5!

on 04 Mar 2014
Druhý v pořadí. Přesně tak je na tom v oblíbenosti joystick od společnosti Defender, který se v počtu prodaných kusů řadí hned za populární Logitech Extreme 3D Pro. Oproti němu je ale v mnoha věcech lepší - v tomto videu se dozvíte v jakých a spolu s tím vám tento pěkný kousek zrecenzuji! :)
View more

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×