Brašny a batohy

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: Defender
Defender Ascetic 15-16" je určena pro notebooky o velikosti 15 až 16 palců. Je vyrobena z polyesteru a nylonu a díky inteligentnímu rozmístění kapes se stane ideálním pomocníkem v přenášení nejen notebooku, ale také různých dokumentů a dalších nezbyt..
217 Kč 217 Kč
Výrobce: Defender
Batoh na notebook Defender Everest stane se vám dokonalým společníkem pro přepravu vašeho notebooku do velikosti 15.6 palce a dalších potřebných věcí. Díky batohu Everest ochráníte váš notebook před nepříznivými vlivy počasí či škrábanci. Parametry a..
349 Kč
Výrobce: Defender
Brašna Defender Iota je praktická a designově povedená na všechny notebooky do úhlopříčky 16". Tato brašna černé barvy se pyšní dostatečně velkým vnitřním hlavním prostorem, který umožní bezpečné a praktické uložení vašeho notebooku. Mimo notebooku p..
186 Kč 186 Kč
Výrobce: Defender
Pohodlná a elegantní brašna Defender Lago s úhlopříčkou 17" Specifikace: Materiál: polyester Velikost: 41 x 33 x 8,5cm Barva: stribrena ..
451 Kč 451 Kč
Výrobce: Defender
Pohodlná a elegantní brašna Defender Monte s úhlopříčkou 17" Vyznačují se moderním vzhledem. Pomůže vám s organizací vašich přenosných zařízení a kancelářských potřeb.Specifikace: Materiál: polyester Velikost: 6.0 x 33.0 x 44.0 cm Barva: Černá ..
298 Kč
Výrobce: Defender
Defender Shiny 15-16“. Zvýšená ochrana pro notebook. Pohodlná vnější přední kapsa na zip pro dokumenty formátu A4. Specifikace: Barva: Černá Materiál: polyester Velikost: 41,5 x 32 x 5 cm Obsah balení: brašna Defender Shiny 15-16“. ..
200 Kč 200 Kč
Výrobce: Defender
Elegantní brašna pro váš tablet či netbook Defender Sky je určena pro každodenní cestování s vaším přístrojem. Polyester a syntetická kůže dodávají skutečně působivý vzhled brašně Defender. Dále nabízí spoustu propracovaných detailů, aby vaše putován..
237 Kč 237 Kč
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×