Držáky

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: Defender
Univerzální držák do auta Defender Car Holder 106. magnetický. uchycení na palubní desku automobilu pomocí 3M pásky. kovový lepící žeton. otočný o 360°. vhodné pro smartphony. GPS. MP3 přehrávače a další zařízení.Specifikace:Použití pro: pro mobilní ..
200 Kč
Výrobce: Defender
Univerzální držák do auta Defender Car Holder 126. magnetický. uchycení do ventilace. kovový lepící žeton. otočný o 360°. vhodné pro smartphony. GPS. MP3 přehrávače a další zařízení.Specifikace:Použití pro: pro mobilní telefony a další zařízení Uchyc..
200 Kč
Výrobce: Defender
Univerzální držák do auta Defender Car holder 201+. Vhodné pro tablet , GPS a dalších zařízení. Snadná montáž / demontáž bez použití nářadí. Specifikace: U přístrojů s úhlopříčkou: od 7 "do 15" Vzdálenost mezi svorkami: 110 - 200 mm Montáž: přísavka ..
299 Kč 298 Kč
Výrobce: Defender
Univerzální držák do auta Defender Car holder 202. Vhodné pro tablety a další zařízení. Snadná montáž / demontáž bez použití nářadí. Spolehlivá fixace na přední sklo nebo jakýkoliv hladký povrch za použití vakuové přísavky. Specifikace: U přístrojů s..
200 Kč 200 Kč
Výrobce: Defender
Univerzální držák do auta Defender Car holder 204+ . Vhodné pro tablety a další zařízení. Snadná montáž / demontáž bez použití nářadí. Spolehlivá fixace na opěrku řidiče / spolujezdce umožňuje plný přístup ke všem funkcím přístroje. Specifikace: U př..
200 Kč 200 Kč
Výrobce: Defender
Univerzální držák do auta Defender Car holder 211 . Vhodné pro tablety a další zařízení. Snadná montáž / demontáž bez použití nářadí. Spolehlivá fixace na přední sklo nebo jakýkoliv hladký povrch za použití vakuové přísavky. Specifikace: U přístrojů ..
299 Kč 298 Kč
Výrobce: Defender
Univerzální držák do auta Defender Car holder 223. Vhodné pro tablety a další zařízení. Snadná montáž / demontáž bez použití nářadí. Spolehlivá fixace na opěrku řidiče / spolujezdce umožňuje plný přístup ke všem funkcím přístroje. Specifikace: Vzdále..
251 Kč 251 Kč
Výrobce: Defender
Praktický držák tabletů a elektronických knih Defender Stand 231. Díky své univerzálnosti dokáže pojmout jakýkoliv tablet a spolehlivě udrží i masivní kousky s hmotností až 1 kg. Specifikace: Určeno pro: Tablety/ el. čtečky knih Maximální výdrž: 1 kg..
200 Kč 200 Kč
Nejprodávanější

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×