Recenze Kamerky Defender Multicam WF-10HD!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014

Malá ale užitečná. Tak by se dala kamerka od Defenderu vystihnout. Kamerka dle Alzy určená především jako kamera do auta, má mnohem pokročilejší a zajímavější funkce - ať už streaování videa na americký Ustream, nebo zabezpečení Vašeho bytu, čímž by se tato kamera dala nazývat i IP Kamerou. To jak ji ale budete nazývat Vy nechám na Vás, no pro přesnější rozhodování tu pro Vás mám recenzi s popisem všech funkcí kamerky! :)

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×