Recenze a Porovnání Kamer Do Auta Defender Car Vision 2015, 5015 a 5018!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014

Kamera do auta. Celkem zbytečná věc řeknete si, akorát láká zloděje. Jednou ale nabouráte a začne spor o to kdo nehodu způsobil. Nebo jen uvidíte padat meteorit, přelítnout stíhačku přes dálnici nebo výbuch cisterny před vaším autem. Ať už se Vám stane cokoliv z tohoto výčtu, budete rádi když u sebe budete mít kameru do auta. Právě proto jsem se podíval rovnou na tři kamerky, konekrétně od značky Defender a to na modely Car Vision 2015, Car Vision 5015 a Car Vision 5018 - s tím že jsem všechny tři zrecenzoval a srovnal, no a na konci videa přidal i demo záběry aby jste věděli co Vás čeká. Ať už nějakou kameru vybíráte nebo Vás to jen zaujalo, věřím že v tomto videu najdete vše co potřebujete! :)

A pozor, rovnou tři technické věci v jendom videu! To tu ještě nebylo! :)

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×