Recenze Reproduktorů Defender Aurora S12!

by Michal Puchel on 05 Mar 2014

Pokud sháníte reproduktory, většinou sáhnete po těch drahších kvůli kvalitě. Je sice pravda že s cenou stoupá kvalita zvuku, ale kvůli samotné kvalitě reproduktorů už není třeba si připlácet, protože se začínají objevovat reproduktory s dobrou kvalitou zpracování za rozumnou cenu. Některé mohou dokonce přinést až neuvěřitelně kvalitní zvuk na svou cenu - například Aurory S12. V tomto videu Vám je představím a zrecenzuji! :)

Doprava zdarma

Nad 10000 kč bez DPH

 

 

Splatnost faktur 21 dní

×

Splatnost faktur 21 dní

Již po 3. objednávce

Současně dáváme malým a středním klientům možnost vydelat penize a lépe zvládnout finanční starosti. Je to úžasná a jedinečná možnost, jak může zvětšit obrat obchodů naprosto bez jakýchkoli investicí či poplatků.

Bodový systém

×

Bodový systém

Odměny stálým partnerům

Nabízíme bonusový program, ve kterém získáte odměny za své nákupy. Za  každé 4Kč útraty se Vám připíše 1 bod. Nasbírané body jednoduše vyměníte za odměny podle vlastního výběru, kompletní sortiment naleznete zde

XML napojeni

×

XML napojeni

Online výměna dat

Chtete nabízet kompletní sortiment naší společnosti  bez jakéhokoliv ručního zásahu? XML feed Vám to umožní! Díky napojení přes XML získáte denně aktualizované informace o dostupnosti zboží včetně popisků, cen a obrázků.

×

Test

×
×
×